Відкриття нового магазину прикрас.

news00 img02

Поспішаємо вам повідомити, ось і настала довгоочікувана мить відкриття нашого магазину! Інтернет-магазин дизайнерських прикрас Gedrian, може запропонувати вашій увазі великий вибір прикрас з напівкоштовних каменів, таких як: перли, агат, кварц, малахіт, бірюза, корал, гранат, аметист, перламутр та багато інших. Хочу запевнити вас, що, всі прикраси в нашому магазині проходять ретельну перевірку перш ніж потрапити в руки нашим покупця. Турбота про клієнтів наше першочергове завдання.

Ми намагались зробити інтернет-магазин максимально комфортним для наших покупців. А також хочемо розповісти про нову цікаву можливості вибору прикрас за датою народження. Це допоможе полегшити вибір подарунка коханій дівчині, сестрі або мамі. Мало кому хочеться потрапити в ситуацію, коли даруєш людині подарунок, а він закине його в довгий ящик і так жодного разу не скориставшись або ще гірше, передарує його кому-небудь. Оскільки, кожна дівчина буде рада отримати в подарунок унікальну дизайнерську прикрасу, така ситуація з вами просто не відбудеться.

Не варто забувати про ще одну цікаву можливості нашого інтернет-магазину, а саме, замовлення декількох товарів для примірки. На приклад, якщо у вас виникли сумніви щодо довжини або який відтінок намиста вам пасуватиме, ви з легкістю можете замовити примірку тих товарів, що вам до вподоби, і в затишній домашній атмосфері все приміряти і обдумати. Адже ми чудово розуміємо, яким складним іноді може бути вибір.

Завжди будемо раді вас бачити на нашому сайті, і допомогти з вибором покупки або проконсультувати з питань які вас цікавлять. Телефонуйте, пишіть, реєструйтеся.